Mercedes 310i 1989

Shitet nga: mercdes 11 Pri 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
mercedesi esht i gatshem per pun esht ne gjendje te mir teknike dhe bej ndrrim me komi t4 me dy rena ulse dhe prokolic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim