Dhomet e bagerit

Shitet nga: Agron 30 Mar 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Pjesët rezerve
Shiten dhomet e bagerit jon te ri dhe shum te mire siq i shini ne foto mundmi me kontaktu ne nr telit 044512178
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim