Eskavator

Shitet nga: shemsi 14 Mar 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Pjesët rezerve
Shes kryt e motorrit për bager yanmar dhe pompen e naftit boshpumpen 044 153 086
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim