GOMA TE PERDORURA PER KAMIONA SI DHE PJES REZERV

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTP VLERA 27 Nën 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Pjesët rezerve
KEMI GOMA PER KAMIONA TE IMPORTUARA NGA ANGLIJA
22.5-295
19.5-265, 285
17.5-215, 225, 205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim