Koken e motorrit yanmar

Shitet nga: Shemsi 06 Pri 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Pjesët rezerve
Koken e motorrit yannar dhe boshpumpen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim