MAN TGL MERCEDES ATEGO IVECO PJESE REZERV

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTP VLERA 19 Shk 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Pjesët rezerve
KEMI PJEST REZERV PER KETO LLOJE TE KAMIONAVE QE JAN NE FOTO
MERCEDES ATEGO IVECO DHE
MAN TGL 7.5 TONE SI DHE DISA PJES PER
MAN TGA DHE ACTROS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim