Shiten dy lug per bager skip e madhja dhe e vogla

Shitet nga: Nexhat 18 Mar 06:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Pjesët rezerve
Shiten lugt per skip shum te mira
Jan shum pak te perdorura
Qmimi osh : 1000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim