RIMORKIO 4M E GJAT E CILA MBAN PESH 2.5 TON

Shitet nga: IRFAN 13 Qer 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
RIMORKIO E CILA MUNDT TE TERHIQET NE TE GJITHA VETURAT OSE KOMBI. RIMORKIO OSHT E DOGANUAR. PER ME SHKUM DETAJE KONTAKTO NE KETA NUMRA: 044/10 50 55. SI DHE NE 044/ 485 229, 049 / 670 735. plus 2 goma te reja me bandash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim