Kombaj per grur dhe miser

Shitet nga: Kushtrim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina korrëse
Shitet kombaj per grur dhe miser kombaja osht. international 1460 me klim gjysmautomatike hederin e grurit 5 metra hederin e misrit me 4 rena
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim