Kombaj zmaj 133 bunkerash ne gjendje shum te mir

Shitet nga: z 05 Shk 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina korrëse
Kombaj zmaj 133 ne gjendje shum te mir guma te reja dhe bunkerin e ka ne gjendje t mir viti i prodhimit 89 baj edhe ndrrim ndonje kumbaj 142
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim