Mekanizem Bujqesor

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGRO TEKNIKA LIPJAN 01 Mar 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina lidhëse
Pllugji 755/2 755/3 757/2
Pllugji leskovcit
Shperndars Plehu 400Kg 600Kg
Sterpikse 440Lit
Taniraqa 20Diska 24Diska 28 diska 32 diska
Mbjellse Rasad
Rimorkio
Vllaqa 3-4 Krah
Freza 1.60 1.80 dhe 2 metra
Te Gjitha Paisjet Jan Te Reja
044-672-391 049-357-566 049-166-030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim