Pres Polistroj

Shitet nga: Fidaimi 06 Maj 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina lidhëse
Presa eshte ne gjendje te rregullt,e gatshme per pune,kurdo qe nevojitet!
Mundeni me ardh dhe me pa.
Per me teper thirr ne viber ose rregullar call ne nr: +377 44 839 644.
Çmimi me marrveshje!
Pres blers serioz!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim