Presa lidhëse bujqësore

Shitet nga: Ismet 26 Shk 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina lidhëse
Shiten dy presa bujqësore Polistroi, të cilat janë në gjendje të rregullt dhe të përshtatshme për punë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim