Freza

Shitet nga: Amir rrustemi 06 Tet 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Moto-kultivatorë
Freza per traktor te madh dhe per traktor te vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim