Freza

Shitet nga: Amir rrustemi 05 Tet 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Moto-kultivatorë
Freza nga gjermania dhe te sipit , per traktor te madh dhe per traktor ma te vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim