Freza

Shitet nga: Amir rrustemi 10 Tet 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Moto-kultivatorë
Freza tedgej dhe te vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim