Fallak per rregullimin e thundrave te lopve

Shitet nga: ridvan 08 Shk 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Të tjera
Fallaki eshte per rregullimin e kembeve te lopve dhe te kuajve esht i ndertuar sipas modelit zvicran qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim