Makinë për koncentat dhe kallamoq

Shitet nga: Burimi 06 Pri 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Të tjera
Makineri për bluarjen e kallamoqit dhe per koncentat.
Êshte pothuajse e re dhe nuk ka punuar me shume se 7-8 orë!
Mund te bluaj kallamoqin me boqë dhe mund te perziej koncentratet!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim