Makin me ajr per mbjellje te misrit

Shitet nga: Amir rrustemi 23 Tet 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Të tjera
Makina isht edhe me pleh osht ne gjendje shum te mir e ardhun nga gjermania kom mbjell me te shum e mir dhe e sakt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim