Makin per rroyullimin dhe tubimin e barit

Shitet nga: Sali Krasniqi 01 Pri 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Të tjera
Grabujat janë në gjendje të mirë pune
janë e ardhur nga Italia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim