Makina për mbjelljen e kallamoqit dhe të pasurit

Shitet nga: makina për mbjelljen e kallamoqit dhe pasulit 01 Pri 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Të tjera
Makina oshte në gjendje të mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim