Mini bager i vogel

Shitet nga: agron 18 Mar 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   600 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Të tjera
minibager i vogel ne gjendje te shkelqyer punon shum mir dhe shum i pershtatshem per hapjen e kanaleve te ngushta e sidomos shum i pershtatshem per mbjelljen e pemve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim