Pllug per largimin e bores

Shitet nga: bess 17 Krr 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Të tjera
shitete pllugi per largimin e bores dhe rrafshimin e dheut e zhavorit ,i pereshtatshum per pune ,dimenzionete jane sipase nevojese .per me shum ne tele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim