Pllug tek dhe qift

Shitet nga: Shaban 05 Sht 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Të tjera
shiten pllug tek dhe pllug qift
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim