Prokolic ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Rexhep 25 Sht 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Të tjera
Shitet Prokolica, dimenzionet Gjatesi 3.60, Gjersi 1.65cm, prokolica eshte ne gjendje te rregullt nuk ka asnje defekt eshte ne gjendje per perdorim, arsyeja e shotjea eshte se nuk me nevoitet sepse e kam shitur dhe traktorin.!.. qmimi i voliteshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim