Rimorkio

Shitet nga: Rinor 03 Dhj 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Të tjera
Rimorkio me 2 boshta e gjate 5m e gjerë 2m me kiper ne gjendje te rregullt me kuk mbrapa dhe me sistem frenimi
Viber +37745801236
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim