Rimorkio

Shitet nga: Bleart... 07 Shk 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Të tjera
Shes rimorkion ne gjendjeKy perfekte gumat I ka 14qe kanatat I ka montash I heken dhe behet per kerr esht e gjer 1.12kurse gatsia 2.05 nr. 044361438
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim