Shes peshoren per kafsh

Shitet nga: Mustaf krasniqi 07 Tet 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Të tjera
Shes peshoren per matjen e kafshve dhe gje sendeve tjera ne pesh deri ne 2ton.
Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim