Shtill

Shitet nga: Faruk krasniqi 22 Sht 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Të tjera
Shes shtillin 026 pro esht shum I rujtur punon shum mir baj ndrrim me shtill 036 ame pare eshes 300 ero esht irujtu dhe punon fort mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim