Vllaqa kater krahesh

Shitet nga: xxx 05 Shk 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Të tjera
shes vllaqat kater krahesh boj ndrrim me sterpikse dhe gjithqka tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim