kombanjerka per zdrukthtari

Shitet nga: Vali Zymeri 09 Shk 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Të tjera
Shitet Kombanjerka ne gjendje shume te mire kryen kto operacione si sharre, frez, dikt , shpojse, dhe zdrukth per informata ma detale rreth qmimit perdundimtar kontaktoni ne nr e telefonit 044936351
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim