shes koshin per kafshe

Shitet nga: arton 11 Mar 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Të tjera
Shes koshin per shtaze eshte I hekuritt dhe I fort pak I perdorur per me shume info thirr ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim