4 traktora

Shitet nga: kastriot 15 Mar 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Traktorë
shes 4 traktrra njo osht 560 me kabin tjtri 58qe dhe 55 dhe mikrron dy klipsh trasportus
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim