Dy plows dhe cikloni

Shitet nga: Slavisa 18 Shk 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Traktorë
për shitje

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim