Ferguson 533-MadeIn Yougusllavia

Shitet nga: Gezim 18 Tet 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Traktorë
Shitet traktori siq shihet ne foto i rujtur me shum kujdes dhe punon shum mire (Ne gjendje te rregullt).Per me shum kontakt ne tel...
Presim bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim