IMT 560 ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Mustafe 14 Mar 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 560
IMT 560 TRAKTOR ..
NE GJENDJE TE RREGU DHE GJINDET NE KAQANIK TE VJETER, DOKUMETET NE RREGULL SI LIBREAZ, DHE SHITEN GJITHASHTU TANIRAQT SBASHKU ME TRAKTORIN,....PER ME SHUME SHIKONI FOTOT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim