INTERNATIONAL 733 NGA ZVICRRA

Shitet nga: SKENDER 14 Maj 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Traktorë
SHITET INTERNATIONAL 733 I ARDHUR NGA ZVICRRA SHUM I RUAJTUR. PER MA SHUM INFO NA LAIMRO NE KETA NR 044 316 481 SI DHE NE 049 822 850. KEMI EDHE DISA LLOJE TE TRAKTORVE TE TJER: FIAT 4 X 4 , JOHN DEERE 4 X 4 , INTERNATIONAL 633, FURGUSAN 539 ETJ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim