JOHN DEERE 1640 4 X 4 NGA ZVICRRA

Shitet nga: SKENDER 14 Maj 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Traktorë
SHITET TRAKTOR 4 X 4 JOHN DEERE 1640 I ARDHUR NGA ZVICRRA ME KLIM SHUM SHUM I RUAJTUR. PER MA SHUM INFO NA LAIMRONI NE KET NR 044 316 481 SI DHE NE 049 822 850. KEMI EDHE DISA LLOJE TE TRAKTORVE TE TJER. INTERNACIONAL FIAT FORGUSON E TJ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim