Maqin per mbjelljen e kumpirav

Shitet nga: Maqin per mbjelljen e kumpirav 12 Shk 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Traktorë
Maqina osht ne qjendje te mir pak e perdorur e ndrroj dhe me dele dhe dhi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim