Mjetet Bujqesore dhe 1 skuter

Shitet nga: Selat 05 Shk 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Traktorë
Shiten mjetet bujqesore ,
2 kombanja Zmaj 133 , ne gjendje te rregullt te gatshme per pune
2 makina lidhese ose presa , njera deutz fahr 440 hd , tjetra claas markant 50 e ardhur nga Zvicrra ,
Traktor imt 539 ne gjendje te shkeqyer me goma te reja
Skuter Peugeot 150 cc ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim