Rimorkio Ndrrohet me skuter

Shitet nga: Rimorkio 27 Qer 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Traktorë
Shitet rimorkio 2m me 1.5 m eshte e ndertuar per kultivator por ben edhe per traktora se eshte me e madhe .

rimorkio eshte pak e perdorur dhe mund te nderrohet me skuter sepse nuk e perdori


adp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim