TRAKTOR IMT 539 shum i ruajtun

Shitet nga: SKENDER 14 Maj 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Traktorë
SHITET TRAKTOR IMT 539 SHUM I RUAJTUR PER MASHUM INFO MUND TE NA KONTAKTONI NE KETA NR 044 316 481 SI DHE 049 822 850. KEMI EDHE SHUM LLOJE TE TRAKTORVE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim