TRAKTOR INTERNATIONAL 633 nga zvicrra

Shitet nga: SKENDER 14 Maj 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Traktorë
SHITET TRAKTOR INTERNATIONAL 633 I SA PO ARDHUR NGA ZVICRRA SHUM I RUAJTUR PER MASHUM INFO NA LAIMRO NE KETA NR 044 316 481 SI DHE 049 822 850. KEMI EDHE DISA LLOJE TE TRAKTORVE TE TJER FIAT 4 X 4 , JOHN DEERE 4 X 4 SI DHE INTERNATIONAL 633 DHE 733 SI DHE FERGUSAN 539.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim