Traktor

Shitet nga: vebi 22 Mar 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Traktorë
shes traktorin ne gjendje shum te mir ,traktori osht me pllugji dhe prokolic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim