Traktor Hurliman H-360

Shitet nga: Jeton 23 Shk 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Traktorë
Shes Traktor Hurliman H-360 Esht Ne Gjendje Te Rregullt Importuar Nga Zvicrra 65 Ps (Kual Fuqi) Dy Pal Rrota Te Holla Dhe Te Trasha Traktor + Pllug Per Me Shum Informata Na Kontaktoni ;
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim