Traktor IMT 539

Shitet nga: Agim 20 Shk 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Traktorë
osht gjendje te mir dhe gomat tereja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim