Traktor Masey Ferguson 3065 4x4

Shitet nga: Jeton 11 Shk 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 500 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Traktorë
Shes masey Ferguson 3065 4x4 Esht Ne gjendje Krejtsisht Te Rregullt I Importuar Nga Zvicrra Esht 95 KualFuqi + 10 turbo Gjitsesi 105 Kual Fuqi Shpejtesi E Traktorit Esht 50 Khm/ I Punoj Te Gjitha Dritat Si Perpara Ashtu Edhe Mbrapa
Posedon Klim Per Ftohje Dhe Nxehje
Posedon Frigorifer per Ftohjen E Pijeve
Posedon Radi Per Degjimin E Muzikave
Me Nje Fjal Tip Top ësht Shum I Ruajtur Siq Esht Edhe Ne Foto ;)
Traktori Shitet Pa Pllug ;)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim