Traktor dong feng

Shitet nga: abedin 25 Jan 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Traktorë
shes traktorin dong feng 354 4x4 eshte ne gjendje te mir teknike viti i prodhimit 2005 eshte shum i rujtun dhe bejm ndrrim me ferguson 539 ose me 542 tafe ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim