Traktor i mirë, viti i prodhimit 1996

Shitet nga: Servet 02 Mar 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Traktorë
Shes traktorin e posa ardhur nga Zvicra model International 733. Traktori është në gjendje shumë të mirë, ka të kaluar 6500 orë pune, vit i prodhimit 1996 me katër klipa dhe i gatshëm për përdorim. Mall i mirë nuk ka diskutim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim