Traktor imt 533

Shitet nga: fadil 22 Shk 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Traktorë
shitet traktori 533 ne gjendje te rregullt nuk hargjon vaj dhe punon shum mir per informata mund te na kontaktoni ne tel 044830365
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim